Betfan to bukmacher, który zaczął swoją działalność stosunkowo niedawno, ale już oferuje miesięcznie ponad 1,5 mln zakładów z różnych dyscyplin. W ofercie firmy znaleźć można zakłady na najpopularniejsze sporty jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, czy też boks. Oprócz tego bukmacher proponuje zakłady na wiele sportów egzotycznych lub takich, które w Polsce są mało znane – na czele z baseballem i krykietem.

Poza obstawianiem najpopularniejszy wydarzeń sportowych, klienci marki mają dostęp do ogromnej gamy zakładów na e-sport. To rosnąca gałęź zakładów bukmacherskich w Polsce, z których korzystają nie tylko młodzi fani gier video, ale również starsi gracze. Dostrzegają to włodarze marki, którzy chętnie angażują się w promocje wirtualnej rywalizacji – oferują nie tylko zakłady na najpopularniejsze imprezy, ale również na wydarzenia lokalne. 

Kod Promocyjny

Prawdziwym wyróżnikiem bukmachera Betfan jest bardzo bogata oferta z pogranicza show-biznesu, gospodarki, polityki, pogody czy ekonomii. Tak rozbudowanej propozycji na zakłady specjalne nie ma żaden inny bukmacher, a to przyciąga nowych graczy.

Bardzo ciekawą opcją udostępnioną na stronie Betfan jest My BET. Po skorzystaniu z niej, gracze mają możliwość zaproponowania własnego zakładu – takiego, którego nie ma jeszcze w ofercie. Co najważniejsze, wnioskowanie jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić szybki formularz, a bukmacher rozważy go w maksymalnie 24 godziny. Jeśli zakład zostanie zaakceptowany pojawi się w ofercie bukmachera i będą mogli z niego skorzystać wszyscy klienci.

Betfan kod promocyjny umożliwia zawieranie zakładów na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest strona internatowa bukmachera, którą można obsługiwać przy pomocy internetowej przeglądarki. Drugą opcją jest wygodna aplikacja mobilna, z której bardzo chętnie korzystają przede wszystkim Ci, którzy lubią typować wydarzenia na żywo. Prosta w obsłudze aplikacja umożliwia zawieranie zakładów z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy telefon z dostępem do internetu.

Comments are closed.