Depilacja laserowa to metoda permanentnego usunięcia uporczywie odrastających włosów z określonych miejsc ciała. Jest to parametr, który odróżnia depilację laserową od każdego innego rodzaju usuwania zbędnego owłosienia. Żaden depilator, żyletki czy wosk nie dadzą efektu tak gładkiej skóry jaką otrzyma się po depilacji laserem. Wszystko opiera się o dobranie odpowiedniej długości fali i mocy lasera, które dostosowane są personalnie do danego klienta. Nagrzanie powierzchni skóry, a dokładnie melaniny spowoduje zniszczenie cebulek włosowych będących celem tego zabiegu.

Rodzaje laserów do depilacji

Lasery do depilacji są najważniejszym urządzeniem używanym podczas zabiegu. To one decydują o efektach i warto jest, aby salon przeprowadzający zabiegi posiadał najnowocześniejsze lasery do których zostało wprowadzone wiele nowinek technologicznych. To najlepszych laserów należą:

-Laser diodowy SPEC 3 Hybrid; to hybrydowe połączenie metody aleksandrytowej, diodowej i neodymowo yagowej w jednym urządzeniu. Nakłada to w jednym laserze różne długości fali sprawiając, że laser jest niezwykle uniwersalny i będzie idealny do każdego typu skóry. Pewność w działaniu jest tutaj na wagę złota, a laser diodowy SPEC3 Hybrid ją zapewnia. Każdy fototyp skóry danej osoby będzie poddany odpowiednim warunkom do zniszczenia cebulek włosowych i utraty owłosienia. Dodatkowo laser ten jest bardzo bezpieczny – posiada w sobie mechanizmy chłodzące sprawiające, że cały proces zachodzi bezboleśnie.

-Laser Diodowy LightSheer; idealnie punktuje wszystkie cebulki włosowe będąc bardzo efektywnym rozwiązaniem. Posiada szereg różnych rozmiarów głowic przez co może być idealnie dopasowany do danej partii ciała, która właśnie poddawana jest zabiegowi. Dodatkowo posiada możliwość zasysania skóry jeszcze lepiej wyłapując włoski z każdej, nawet najmniejszej przestrzeni.

Sprawdź: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

Depilacja.pl

Depilacja.pl to sieć salonów depilacyjnych rozpowszechniona po całej Polsce. Salony znajdują się w największych miastach zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/zdane-prawo-jazdy/ https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/ https://beesafe.pl/porady/najtansze-ubezpieczenie-zdrowotne/