Przydomowy taras to doskonałe miejsce na relaks i nie trzeba wiele, aby przestrzeń tę zaaranżować w sposób ciekawy. Wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się fotel podwieszany kokon. Dawniej fotel ten widywaliśmy wyłącznie w kawiarniach i restauracjach – dzisiaj możemy mieć go we własnej strefie komfortu!

Fotel podwieszany kokon z technorattanu!

Jaki fotel podwieszany kokon wybrać? Najchętniej kupowanym modelem jest fotel wykonany z technorattanu. Takie fotele ogrodowe oparte są na lekkim, ale stabilnym, aluminiowym stelażu. Dzięki malowaniu proszkowemu aluminium zabezpieczono przed działaniem wilgoci, korozją, ścieraniem. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, którego nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci, nie jest podatna na ścieranie. Czyszczenie takiego tworzywa nie sprawia żadnego problemu. Fotel podwieszany kokon jest dostępny w kilku kolorach – dzięki temu możliwe jest dopasowanie go do już istniejącej aranżacji przestrzeni. Fotel może stanowić samodzielny mebel, uzupełniony stolikiem kawowym, jak i być elementem większego kompletu. W obu przypadkach prezentować się będzie doskonale! Fotel podwieszany kokon świetnie sprawdzi się jako element aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej czy rustykalnej.

Fotel podwieszany kokon – bujaj swobodnie w obłokach!

Konstrukcja fotela zwraca uwagę – obszerne siedzisko umieszczone jest w dużym kokonie, wewnątrz którego można umieścić poduszki, pledy. Kokon chroni skutecznie zarówno przed silnym słońcem,  podmuchami wiatru, jak i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Konstrukcja kokonu pozwala oderwać stopy od podłoża i swobodnie bujać w obłokach. Fotel podwieszany kokon pozwoli na relaks na najwyższym poziomie.

Comments are closed.

https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ zobacz zobacz