Jak wykreować wygodne miejsce do wypoczynku w niewielkim ogrodzie? Okazuje się, że nie jest to trudne. Sofa ogrodowa 2-osobowa to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu większości użytkowników. Niewielka sofa może być zestawiona ze stolikiem kawowym, dodatkowym fotelem – możliwości jest sporo. Jaka sofa okaże się najlepsza?

Nowoczesna sofa ogrodowa 2-osobowa z technorattanu

Sofa ogrodowa to uniwersalny, wygodny mebel, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni ogrodowej, jak i na tarasach czy balkonach. Szukając mebla łączącego elegancję i trwałość, warto postawić na nowoczesne sofy technorattanowe. Meble technorattanowe dostępne są dzisiaj w rozbudowanych kompletach, co pozwala na zaprojektowanie przestrzeni wypoczynkowej zgodnie z własnymi potrzebami. Sofa ogrodowa 2-osobowa wykonana z tego tworzywa posiada lekki, aluminiowy stelaż, zaś wierzch pokrywa trwała plecionka syntetyczna. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich wysoka trwałość i jakość wykonania. Zastosowane materiały nie chłoną wilgoci, nie są też podatne na promieniowanie UV.

Sofa ogrodowa 2-osobowa w komplecie z fotelami

Szukając kompletu, który pozwoli na podejmowanie gości, dobrym pomysłem jest sofa ogrodowa 2-osobowa w zestawie z dwoma wygodnymi fotelami. Takie rozwiązanie to najczęściej nowoczesne komplety meblowe, które idealnie sprawdzą się w minimalistycznych czy skandynawskich aranżacjach. Komplet taki może opierać się na lekkich, aluminiowych profilach, wierzch sofy i foteli pokrywają wygodne i miękkie poduszki. Niebanalnym urozmaiceniem przestrzeni może być wybranie kolekcji, w której sofy i fotele posiadają nóżki wykonane z naturalnego, egzotycznego drewna. Taki detal z pewnością wyróżni meble na tle innych kolekcji. Niebanalną propozycją są także meble w których plecy i podłokietniki wypełniono liną polipropylenową.

 

 

Comments are closed.