Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba kobiet decyduje się na przedłużanie paznokci w domu. Dzięki temu oszczędzają nie tylko czas, ale również pieniądze na systematyczne wizyty u kosmetyczek. W jakie akcesoria do paznokcie trzeba się zaopatrzyć?

Pilnik do paznokci

Rekomendowane jest oczywiście kupienie pilnika. Jego zadaniem jest zmatowienie paznokci. Powinien być delikatny, by nie naruszyć struktury płytki. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na produkt o gradacji 100/180 w kształcie łódki.

Jest nie tylko sztywny, ale również nie zostanie zapchany przez drobinki z pyłu z paznokci. Doskonale egzamin zdadzą także bloczki polerskie. Oczywiście na rynku dostępne są różne modele. Różnią się przede wszystkim twardością. Warto dobrać ziarnistość produktu do swoich indywidualnych potrzeb.

Cleaner

Kobieta będzie mogła dzięki temu produktowi bardzo dokładnie odtłuścić paznokcie. Można mieć dzięki temu pewność, że lakier hybrydowy będzie zdecydowanie lepiej się trzymał. Warto wiedzieć, że w tym przypadku nie zda egzaminu zwykły acetonowy zmywacz.

Przedstawicielka płci pięknej musi pamiętać, aby nie dotykać płytki po oczyszczeniu jej omawianym cleanerem. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dozownik z pompką i przykrywką. W ten sposób możliwe jest szybkie i higieniczne nasączenie wacika produktem.

Baza pod lakier hybrydowy i primer

Zdecydowanie najlepszą opcją będzie specjalna baza proteinowa. Nie tylko utwardzi ona paznokcie, ale również przyczyni się do ich ożywienia. Zawiera bowiem w swoim składzie witaminy i proteiny. Godny uwagi jest fakt, że wysokiej jakości baza będzie chronić i pielęgnować płytkę.

W przypadku, gdy płytka paznokcia będzie delikatna i słaba, rekomendowane jest wzmocnienie jej przed nałożeniem bezkwasowym primerem. Należy oczywiście aplikować go w małych ilościach.

W jakie akcesoria do paznokci warto się jeszcze zaopatrzyć?

Warto kupić szablon do przedłużania paznokci. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bez wspomnianego produktu kobiecie może być bardzo trudno nadbudować płytki i wydłużyć paznokcie. Należy postawić na szablon, który nie będzie się odklejał od palca i przerywał.

Jeżeli kobieta utrwali żel w lampie UV, może bezpiecznie go zdjąć, a następnie cieszyć się z posiadania dłuższych paznokci. Świetną opcją będzie wybranie ekonomicznej paczki ze sztywnymi szablonami. Godny uwagi jest fakt, że obecnie dostępne są one w różnych kolorach i wzorach. Specjalistki zalecają produkty bezbarwne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci.

Comments are closed.

https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://beesafe.pl/porady/samochod-z-wloch/ https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-bez-pracy/