Na emigracji Polakom brakuje kontaktu z ojczyzną. Mogą ją sobie zastąpić oglądając telewizję lub spotkać się z rodakami, którzy tak jak oni żyją poza swoim krajem. Z tego właśnie powodu powstał serwis Głos Polski. W Holandii żyje i pracuje na co dzień około ćwierć miliona osób. Wykonują różne zawody i rozsiani są po całym Kraju Niderlandów. Potrzebują miejsca, gdzie znajdą wszelkie informacje na temat pracy, wynajmu mieszkania, usług biur podatkowych czy tłumaczy przysięgłych. Wszystko to dostępne jest na Glospolski.nl. Dodaj witrynę do ulubionych i bądź na bieżąco z wydarzeniami w Holandii.

Praca w Holandii. Sprawdź nasze oferty pracy 

Stopa bezrobocia w Holandii wynosi około 4% i cały czas spada. Związane jest to z atrakcyjnymi stanowiskami, z których chętnie korzystają i Polacy. Dobre wynagrodzenie i warunki bytowe sprawiają, że nasi rodacy zostają w Holandi na dłużej. W portalu ogłoszeniowym Głos Polski znajdą wiele ofert pracy, m.in. pracę w sektorze ogrodniczym, szklarniowym, przy produkcji, na mroźni lub przy rozładunku kontenerów. Codziennie dodawane są nowe pozycje, więc jest w czym wybierać. Setki ofert pracy czekają na Ciebie pod adresem https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/

Wiadomości z Holandii – Głos Polski zawsze na bieżąco

Witryna https://glospolski.nl/ nie działa tylko i wyłącznie jako portal z ogłoszeniami o pracę. Redakcyjny dziennikarze codziennie dostarczają najnowsze i najświeższe informacji z Holandii po polsku. Portal rozbudowany jest o kilkadziesiąt kategorii, np. sport, finanse, podatki, zdrowie i uroda, społeczeństwo Znajdziesz tam informacje o holenderskich wydarzeniach kulturalnych, sportowych, politycznych i społecznych. Są one czytane przez Polaków na stałe mieszkających w Holandii, jak i tych planujących w tym kraju pobyt. Artykuły są treściwe, wyczerpujące i ciekawe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Twórz portal razem z nami. 

 

Comments are closed.

pnet.org atedralstudios.org olutions.com.pl