Oryginalne wzornictwo oraz duży nacisk na komfort użytkowników – takie założenia przyświecają projektantom podczas tworzenia mebli ogrodowych. Szukając odpowiedniego kompletu na nasz taras czy do ogrodu postawmy na klasykę: kanapa ogrodowa pozwoli nam na zaprojektowanie wygodnego punktu centralnego w ogrodzie, wokół którego gromadzić się będą nasi bliscy. 

Jak tworzona jest kanapa ogrodowa z technorattanu?

Szukając idealnej kanapy wypoczynkowej do ogrodu postawmy na meble technorattanowe. Współcześnie proponowane przez producentów kolekcje zachwycają wyglądem, doskonale wpisują się one w najnowsze trendy. Kanapa ogrodowa wykonana z tego tworzywa może być wykorzystywana pojedynczo lub też być łączona z innymi meblami, takimi jak fotele, leżanki ogrodowe. Meble technorattanowe cenione są za doskonale dopasowanie do potrzeb klienta: projektanci proponują meble z profilowanymi oparciami, które wspierają i odciążają nasze plecy. Kanapa ogrodowa technorattanowa dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, co pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami. Wyjątkowe kanapy z technorattanu znajdziemy w sklepie gardenspace.pl.

Kanapa ogrodowa – wysoka odporność na uszkodzenia

Kanapa ogrodowa technorattanowa posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Materiał ten jest wysoce odporny na odkształcenia, wilgoć i pojawianie się ognisk korozji. Aluminiowe stelaże są lekkie, co wpływa pozytywnie na wagę mebla – niska waga pozwala na bezproblemowe podnoszenie czy przenoszenie foteli, krzeseł technorattanowych. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – to materiał nieporowaty, odporny na ścieranie, uszkodzenia, promieniowanie UV. Tworzywo to nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. 

Comments are closed.