Aby odpocząć w naturalnej, napawającej spokojem scenerii, nie musisz wyjeżdżać w ciepłe kraje. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz mieć na wyciągnięcie ręki! Nawet niewielki ogródek może stać się namiastką rajskiego ogrodu porośniętego bujną roślinnością. Zestaw ogrodowy rattanowy ustawiony wśród zadbanej zieleni pomoże Ci stworzyć  piękny i modny ogród w stylu kolonialnym.

Stylowy zestaw ogrodowy rattanowy – namiastka tropików

Ogrody w stylu kolonialnym są tegorocznym hitem. Tętniące życiem, porośnięte piękną roślinnością przestrzenie przywołują wspomnienie wakacji w tropikach. Luźne kompozycje sprzyjają wartościowemu odpoczynkowi. Nieodłączną częścią kompozycji ogrodu kolonialnego są meble plecione z rattanu, stoły z drewna tekowego, bambusowe dekoracje. Zestaw ogrodowy rattanowy o surowym wykończeniu i ciepłym kolorze wtapia się w zieloną scenerię, stając się jej spójną częścią.

Z czym połączyć rattanowe meble?

Podstawą ogrodowej aranżacji są meble ogrodowe, a jej dopełnieniem – dodatki. Ważnym komponentem kształtującym charakter kompozycji kolonialnej są rattanowe lampiony, lamki solarne, pamiątki przywiezione z wakacji, bujne, egzotyczne rośliny posadzone w plecionych donicach, poduszki i pledy. Hitem w modnych ogrodach są dywaniki wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu butelek PET.

Meble rattanowe Vimine – piękne i ekologiczne meble

Pożądany efekt w ogrodzie zapewnią Ci meble rattanowe Vimine. Krzesła, stoliki, huśtawki, fotele i dekoracje z oferty uznanego producenta wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i jakością wykonania. Co ważne, każdy produkt z logo producenta wykonany jest w całości ręcznie.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/ https://mtsolutions.com.pl/laserowe-odmladzanie-skory-redukcja-zmarszczek-i-przebarwien/ https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/