Ładne meble ogrodowe to podstawa aranżowania przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Nie ma znaczenia, czy do dyspozycji mamy ogród, balkon czy taras – ładne meble ogrodowe pozwolą na wykreowanie miejsca, gdzie relaksujemy się z przyjemnością. Jakie meble wybrać? Jakie propozycje mają dla nas projektanci?

Ładne meble ogrodowe aluminiowe

Lekkie i nowoczesne meble aluminiowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. Meble takie odznaczają się świetnym designem, ale też doskonałymi parametrami technicznymi. Meble aluminiowe posiadają lekkie, odporne na odkształcenia stelaże. Wypełnienie siedzisk i oparć to gęsto plecione siatki polietylenowe. Wiele z dostępnych mebli aluminiowych może być również dekorowana elementami z naturalnego drewna tekowego. Ładne meble ogrodowe z aluminium to propozycja, która sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na balkonach.

Ładne meble ogrodowe z technorattanu

Meble technorattanowe są najpopularniejszym wyborem, kiedy mowa jest o kupnie mebli do ogrodu. Te ładne meble ogrodowe dostępne są w kilku kolorach, a atutem są rozbudowane kolekcje, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Technorattanowe ładne meble ogrodowe to przede wszystkim sofy narożne, ale też wygodne fotele i krzesła, stoły i stoliki, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonu. Meble technorattanowe są lekkie – to wynik zastosowania aluminiowych stelaży. Eleganckie meble tego typu sprawdzą się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych ogrodach.

Jak dbać o ładne meble ogrodowe? Aby zakupione meble ogrodowe na długo zachowały doskonały wygląd, warto regularnie stosować pokrowce ogrodowe wykonane z poliestru. Pokrowce skutecznie ochronią przed osiadaniem kurzu, jak również przed wilgocią. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze – dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

Comments are closed.