Kuchnie w kolorze grafitu i szarości to jeden z najchętniej wybieranych trendów. Szare meble mogą być elementem zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz. Jak wykorzystać szare meble, by kuchnia zachwycała i pozwala na kreatywne podejście do gotowania?

Nowoczesne meble kuchenne w kolorze grafitu

Nowoczesne kuchnie zachwycają spójnością zabudowy, funkcjonalnością oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Meble szare kuchenne doskonale sprawdzą się jako wypełnienie takiego wnętrza. Komplety meblowe w kolorze szarym mogą być też tłem dla aranżacji industrialnych – możliwości jest naprawdę wiele. Szare meble kuchenne dedykowane do nowoczesnych wnętrz dostępne są zarówno w macie, jak i w połysku – daje to jeszcze więcej możliwości niebanalnych aranżacji. Szare meble do nowoczesnych kuchni nie posiadają klasycznych uchwytów – zamiast nich wykorzystywane są głębokie frezy czy odpowiednie systemy otwierania. Atutem kolekcji nowoczesnych są również akcesoria, które pozwalają użytkować kuchnię w znacznie przyjemniejszy sposób.

Szare kuchnie retro

Wśród gorących trendów na aranżacje wnętrza kuchennego, często wymienia się szare kuchnie retro. Meble kuchenne retro doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i aneksach, nadając im charakteru. Klasyczne meble w kolorze szarości charakteryzują się najczęściej matowymi frontami, jak również stylizowanymi uchwytami. Warto pamiętać, że rozbudowane kolekcje mebli kuchennych posiadają też elementy pozwalające na zabudowanie sprzętów takich jak kuchenka czy lodówka. Dzięki nim kuchnia zyska bardziej spójny wygląd. W kuchniach retro warto wykorzystać też przeszklone witryny ze szprosami – nadadzą one wyjątkowej elegancji i zmienią odbiór wnętrza.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ https://beesafe.pl/porady/zdane-prawo-jazdy/ https://beesafe.pl/porady/przejazd-na-czerwonym-swietle/