Przydomowy ogród to dzisiaj nie tylko wypielęgnowany trawnik i wspaniałe kwiaty na rabatach – to przede wszystkim najlepsze miejsce odpoczynku dla nas i naszych bliskich. Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej w takim miejscu nie jest trudne – mówią producenci mebli. Poza wygodnym kompletem wypoczynkowym postawmy też na donice w ogrodzie i stwórzmy wyjątkowe otoczenie wokół nas dzięki zieleni i kwiatom. Jakie doniczki wybrać?

Donice w ogrodzie – sposób na ukochane kwiaty sezonowe

Nie musimy być wytrwanymi ogrodnikami, aby nasze miejsce wypoczynkowe w ogrodzie otaczały własnoręcznie wyhodowane kwiaty. Jeśli nie mamy smykałki ogrodniczej lub tez brak nam na to czasu i możliwości wystarczą odpowiednie sadzonki pozostawione w dopasowanych donicach. Donice w ogrodzie to świetny pomysł nie tylko na ulubione kwiaty, ale również na to, aby przestrzeń stała się znacznie ciekawsza i bardziej estetyczna. Donice w ogrodzie znajdziemy u producentów wyposażenia outdoorowego – wśród nich przede wszystkim donice technorattanowe. 

Technorattan znany jest w Polsce od dawna, jednak dzisiaj projektanci proponują nam meble i dodatki technorattanowe w odświeżonej wersji. W kolekcjach bez trudu znajdziemy donice technorattanowe. Donice osadzone są na aluminiowych, lekkich stelażach, zabezpieczonych przed wilgocią. Wierzch donicy to plecionka do złudzenia imitująca naturalny rattan. Plecionka technorattanowa zabezpieczona jest przed wnikaniem brudu, wilgocią. 

Donice w ogrodzie – cementowe donice idealne na tuje

Alternatywą na technorattanowe donice w ogrodzie są doniczki wykonane z cementu. To innowacyjne rozwiązanie przypadło do gustu klientom – donice takie są nie tylko oryginalnym uzupełnieniem przestrzeni, ale też przedmiotem o wysokiej trwałości, odporności na uszkodzenia, ścieranie. 

Comments are closed.