Funkcjonalny, nowoczesny ogród składa się z wielu elementów: zadbanej roślinności, oświetlenia, ścieżek i chodników, mebli, elementów małej architektury, sprzętu, dekoracji… Jednym z najważniejszych komponentów aranżacji jest zadaszenie, dzięki któremu możesz komfortowo wypoczywać na tarasie niezależnie od warunków atmosferycznych. W modnych ogrodach zaprojektowanych zgodnie z najświeższymi trendami doskonale sprawdzi się metalowe zadaszenie tarasu. Dlaczego warto w niego zainwestować? Sprawdź!

Wygoda w każdą pogodę – pergola z regulowanym dachem

Pergole z drewna mają poważnego konkurenta! Minimalistyczne, praktyczne zabudowy z malowanego proszkowo aluminium doskonale wpisują się w najświeższe trendy architektoniczne, a jednocześnie wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Podstawą konstrukcji są mocne, stabilne profile trwale przymocowane do podłoża. Wytrzymały stelaż jest oparciem dla najważniejszej części zabudowy – regulowanego dachu z lameli. Zastosowany mechanizm można porównać do żaluzji. Za pomocą prostego w obsłudze, manualnego systemu możesz zmieniać kąt nachylenia lameli, kontrolując tym samym ilość promieni docierających na taras. Ułożone płasko lamele tworzą zwarte, nieprzemakalne zadaszenie o dużej odporności na obciążenia. Obsługa i montaż pergoli są zaskakująco proste!

Pewne rozwiązania

Jeśli chcesz mieć pewność, że nowa zabudowa będzie dobrze służyła Ci przez wiele lat, wybierz model cenionego producenta. Na stronie gardenspace.sk/zastresenie-terasy znajdziesz szeroki wybór białych i antracytowych pergoli o zróżnicowanych wymiarach. Całoroczne konstrukcje są niezawodne, odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://beesafe.pl/porady/przejazd-na-czerwonym-swietle/